پردازش گرافیکی ابری

قدرتمند، سریع و به‌صرفه

خدمات پردازش گرافیکی ابری ای آی باکس
خدمات پردازش گرافیکی ابری

پردازش گرافیکی ابری

پردازش گرافیکی ابری یک سرویس محاسباتی مبتنی بر GPU سرور است. GPU یا واحد پردازش گرافیکی دارای ساختار موازی است که می‌تواند محاسبات را سریع‌تر انجام داده و میزان کارایی را افزایش دهد. سرویس ابری پردازش گرافیکی کاربردهای مختلفی دارد. می‌توان از این سرویس برای رندر کردن بازی‌های ویدیویی، انیمیشن‌های سه‌بعدی، یادگیری عمیق، یادگیری ماشین و انواع محاسبات علمی استفاده کرد.

فارم پردازش گرافیکی

مزرعه پردازش گرافیکی یا اصطلاحا GPU Farm شامل مجموعه‌ای از سرورهای گرافیکی قدرتمند است که منابع پردازشی مورد نیاز را برای انجام محاسبات و رندرینگ ابری اختصاص می‌دهد. GPU فارم‌ سرعت فرآیندهای پردازشی هوش مصنوعی همچون پردازش تصویر و ویدئو، آموزش شبکه‌های عصبی، پردازش کلان‌ داده و بسیاری از محاسبات علمی دیگر را به خوبی بهبود می‌بخشد.

زیرساخت گسترده پردازش گرافیکی ابری

چرا باید از سرویس پردازش ابری گرافیکی استفاده کنیم؟

استفاده از فناوری‌های پردازشی جدید در شرکت‌ها علاوه بر به همراه داشتن هزینه‌های زیاد، نیاز به تیم‌هایی شامل افراد با تخصص‌های متفاوت برای رسیدگی، مقیاس‌بندی و هماهنگی سیستم‌های کامپیوتری دارد. در حالی که با اجاره GPU و استفاده از خدمات رایانش گرافیکی ابری پلتفرم AIBOX می‌توانید پیچیدگی فرآیندهای کاری را کاهش دهید و به راحتی نیاز پردازشی خود را برطرف کنید.

پردازنده‌های گرافیکی ابری این قابلیت را برای شما فراهم می‌کنند تا حجم زیادی از محاسبات را با هزینه نسبتا ارزانی انجام دهید. علاوه بر آن با استفاده از سرویس رندرینگ ابری، زمان انجام وظایف پردازشی کامپیوترها به میزان چشمگیری کاهش می‌یابد؛ در نتیجه شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن محاسبات مورد نظرتان را انجام دهید.

چرا سرویس پردازش ابری گرافیکی

استفاده به‌صورت ساعتی؛ کارا و به‌صرفه

با اجاره GPU از ای آی باکس، می‌توانید بی‌نهایت پردازش کنید.

شما می‌توانید باتوجه به نیاز خود سرویس مورد نظر را انتخاب و تنها به اندازه مصرفتان هزینه پرداخت کنید.

بسته‌ها

ای آی باکس بسته‌های خود به گونه‌ای طراحی کرده است تا کاربران با توجه به نیاز و مصرف کسب‌ و کارشان، به آسانی بسته‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

امکان درخواست بسته دلخواه

با توجه به نیاز خود، در بستر پلتفرم ای آی باکس بسته خود را بسازید.

مقدار حافظه RAM مورد نظر
مقدار حافظه مورد نظر

سفارش GPU و CPU به سلیقه شما

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود CPU و GPU مورد نظرتان را سفارش دهید. کارشناسان ما با بررسی درخواست شما در سریع‌ترین زمان ممکن، منابع مورد نیازتان را در اختیار شما قرار خواهند داد.

Intel
Ryzen
Nvidia
AMD

ویژگی‌های پردازش گرافیکی ابری

نحوه دسترسی به سرویس‌های پردازش گرافیکی ابری

انتخاب بسته مورد نظر
بستر توسعه اختصاصی ژوپیتر نوت‌بوک
اجرای کدها و مدل‌های خود
مشاهده نتیجه و دریافت خروجی
1234
انتخاب بسته مورد نظربستر توسعه اختصاصی ژوپیتر نوت‌بوکاجرای کدها و مدل‌های خودمشاهده نتیجه و دریافت خروجی

پس از ثبت سفارش می‌توانید به یک محیط توسعه اختصاصی ژوپیتر نوت بوک دسترسی پیدا کنید. این برنامه، در یک مرورگر وب قابل اجرا و ویرایش است. سپس با در اختیار داشتن محیط برنامه نویسی Jupyter Notebook، می‌توانید به راحتی و بدون اتلاف وقت مدل‌ها و کدهای خود را بر روی GPU اجرا کنید.

دسترسی به انواع کتابخانه‌های هوش مصنوعی

با توجه به نیاز شما، در بستر پلتفرم ای آی باکس هر کتابخانه‌ای قابل نصب و پشتیبانی است.

TensorFlow
کتابخانه TensorFlow

کتابخانه قدرتمند TensorFlow، به طور خاص برای یادگیری ماشین در مقیاس گسترده توسعه یافته و از محاسبات توزیع شده پشتیبانی می‌کند.

PyTorch
کتابخانه PyTorch

کتابخانه متن باز PyTorch برای یادگیری ماشین استفاده می‌شود و همچنین کارایی بالایی را برای ساخت شبکه‌‌های عصبی عمیق ارائه می‌دهد.

Keras
کتابخانه Keras

ازکتابخانه Keras برای یادگیری عمیق استفاده می‌شود. این کتابخانه محاسبات و ساخت نمونه را با سرعت بسیار بالا انجام می‌دهد.