سرویس ابری پردازش گرافیکی (GPU Cloud Service)

قدرتمند، سریع و مقرون به صرفه

خدمات پردازش گرافیکی ابری ای آی باکس
خدمات پردازش گرافیکی ابری

پردازش گرافیکی ابری

پردازش گرافیکی ابری یک سرویس محاسباتی مبتنی بر GPU است. GPU یا واحد پردازش گرافیکی دارای ساختار موازی است که می‌تواند محاسبات را سریع‌تر انجام دهد و میزان کارایی را افزایش دهد. سرویس ابری پردازش گرافیکی کاربردهای مختلفی دارد. می‌توان از این سرویس برای رندر کردن بازی‌های ویدیویی، انیمیشن‌های سه‌بعدی، یادگیری عمیق، یادگیری ماشین و انواع محاسبات علمی استفاده کرد.

فارم پردازش گرافیکی

مزرعه پردازش گرافیکی یا اصطلاحا GPU Farm شامل مجموعه‌ای از سرورهای گرافیکی قدرتمند است که منابع پردازشی مورد نیاز را برای انجام محاسبات اختصاص می‌دهد. GPU فارم‌ سرعت فرآیندهای پردازشی هوش مصنوعی همچون پردازش تصویر و ویدئو، آموزش شبکه‌های عصبی، پردازش کلان‌ داده و بسیاری از محاسبات علمی دیگر را به خوبی بهبود می‌بخشد.

زیرساخت گسترده پردازش گرافیکی ابری

چرا باید از سرویس پردازش ابری گرافیکی استفاده کنیم؟

استفاده از فناوری‌های پردازشی جدید در شرکت‌ها علاوه بر به همراه داشتن هزینه‌های زیاد، نیاز به تیم‌هایی متشکل از افراد با تخصص‌های متفاوت برای رسیدگی، مقیاس‌بندی و هماهنگی سیستم‌های کامپیوتری دارد. در حالی که با استفاده از خدمات رایانش گرافیکی ابری پلتفرم ای آی باکس می‌توانید پیچیدگی فرآیندهای کاری را کاهش دهید و به راحتی نیاز پردازشی خود را برطرف کنید.

بهترین راه‌حل را انتخاب کنید!

استفاده به‌صورت ساعتی؛ کارا و به‌صرفه

شما می‌توانید باتوجه به نیاز خود سرویس مورد نظر را انتخاب و تنها به اندازه مصرفتان هزینه پرداخت کنید.

ویژگی‌ ها و مزایای استفاده از پردازش گرافیکی ابری

 شما می‌توانید باتوجه به نیاز خود سرویس مورد نظر را انتخاب و تنها به اندازه مصرفتان هزینه پرداخت کنید.

استفاده از قدرتمندترین و جدیدترین پردازنده‌های گرافیکی

استانداردهای کاری پلتفرم AIBOX در سطح جهانی تنظیم شده‌اند. در همین راستا بستری در این پلتفرم فراهم شده است که بتوانید به پردازنده‌های گرافیکی بسیار قوی، جدید و سطح بالا دسترسی داشته باشید و در راستای اهداف‌تان از آن‌ها بهره‌مند شوید.

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان

هنگامی که با حجم زیادی از محاسبات رو به رو هستید، حتی ثانیه‌ها هم مهم هستند. با استفاده از سرویس ابری رایانش گرافیکی با برخورداری از قوی‌ترین پردازنده‌های گرافیکی، زمان پردازش را از چند روز به چند ساعت یا حتی چند دقیقه کاهش دهید.

افزایش راندمان کار با سرویس GPU Cloud

افزایش راندمان کاری و کاهش نیروی متخصص

استفاده از سرویس رایانش گرافیکی ابری باعث می‌شود دیگر نیاز نداشته باشید که بخشی از تمرکز خود را صرف جذب نیروهای متخصص، خرید سخت افزار و سایر موارد کنید. بلکه می‌توانید کاملا بر روی اهداف‌تان متمرکز شوید و بدون هیچ دغدغه‌ی اضافی، به بهترین‌ها دسترسی داشته باشید.

پردازش مقرون به صرفه

کاهش هزینه‌ها

حتی با چشم‌پوشی از سایر هزینه‌ها، همچنان هزینه تهیه سخت افزارهای پردازشی قدرتمند بسیار بالاست؛ این در حالی است که شما می‌توانید تنها با پرداخت 20 تا 100 هزار تومان در ساعت از این سرویس فوق العاده استفاده کنید.

تعرفه‌های سرویس پردازش گرافیکی ابری AIBOX