infinit
background

درباره ما

AIBox، انقلابی در حوزه پلتفرم‌های هوش مصنوعی

استارتاپ AIBox، فعالیت خود را از سال 1399 بر مبنای کلان طرحی به منظور خلق یک پلتفرم زیرساختی و جامع آغاز نموده است. AIBox با بهره‌گیری از متخصصانی با تجربه، جوان، تحصیل‌کرده و متعهد، در کنار تکنولوژی‌های پیشرفته و کاربردی، توانسته اعتبار و جایگاه خوبی را در حوزه هوش مصنوعی کسب کند. توسعه دانش بومی و به‌کارگیری دانش تولید شده در راستای توسعه پلتفرم‌های دیگر و کسب و کارهای آنلاین از جمله مهم‌ترین اهداف این استارتاپ است.

پردازش گرافیکی ابری

رایانش گرافیکی ابری، یک سرویس پردازشی مبتنی بر GPU است. GPUها در مقایسه با پردازشگرهای معمولی کامپیوترهای شخصی (CPU)، به مراتب از قدرت پردازشی بالاتری برخوردار هستند. هدف از ارائه این سرویس، ایجاد یک زیرساخت مقیاس‌پذیر و مقرون به صرفه برای انجام محاسبات پیچیده علمی است که نیازمند سخت‌افزار محاسباتی خاصی همچون GPU هستند.

icon

سرویس‌های هوش مصنوعی

سرویس‌های پیچیده‌ هوش مصنوعی در کنار سرویس ابری محاسباتی، مکملی بسیار عالی برای یکدیگر هستند. با توجه به این موضوع، به عنوان یک لایه سرویس روی زیرساخت پردازش گرافیکی ابری، تعداد زیادی از سرویس‌های پایه هوش مصنوعی و به‌طور خاص سرویس‌های بینایی ماشین و پردازش تصویر، در این پلتفرم تعبیه شده است تا کاربران بتوانند به راحتی در قالب مجموعه‌ای از APIهای آماده، از این سرویس‌ها استفاده کنند.

icon

پلتفرم ارائه APIهای هوش مصنوعی

در نهایت پلتفرم AIBox علاوه بر ارائه GPU as a Service و AI Software as a Service این امکان را فراهم می‌آورد تا توسعه‌دهندگان حرفه‌ای و خبره هوش مصنوعی بتوانند سرویس‌های خود را از طریق همین پلتفرم به‌ صورت سرویس ابری مستقل به سایر کاربران ارائه دهند و از این طریق کسب درآمد کنند.

icon

چشم‌اندازها و اهداف AIBox

AIBox پلتفرمی است که توسط توسعه‌دهندگان برای توسعه‌دهندگان ساخته شده است، تا آن‌ها بتوانند به سادگی با برخورداری از زیرساخت‌های پردازشی مناسب، دسترسی سریع به سرویس‌های هوش مصنوعی و APIهای کاربردی، برنامه‌ها و پلتفرم‌های کارآمدتری را توسعه‌دهند.

همانطور که گفته شد توسعه دانش بومی و استفاده از آن در راستای ساخت و توسعه پلتفرم‌های کاربردی و پژوهشی برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد. دغدغه اصلی تیم ما این است که به نیاز مشتریان عزیزمان توجه ویژه‌ای داشته باشیم تا بتوانیم تمام تلاش‌هایمان را بر روی رفع نیاز مشتریان، متمرکز کنیم.

ما با تكيه بر چندین سال تجربه کار در این فضا و همچنین با توجه به تخصص در اصول و مبانى مهندسى و مفاهیم هوش مصنوعی، همواره در مسیر توسعه و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم و تلاش می‌کنیم تا شما بتوانید روياهايتان را به واقعيت تبدیل کنید.

چشم اندازها و اهداف AIBOX

ارزش‌های مجموعه AIBox

در مجموعه AIBox کسب رضایت مشتریان از اولویت بالایی برخوردار است؛ زیرا ما معتقد هستیم که اگر قرار است رشد کنیم، با هم رشد می‌کنیم. پس وقتی محصولات و خدمات با کیفیتی را برای مشتریان فراهم کنیم، باعث رشد و پیشرفت مشتریان عزیزمان می‌شویم و در نهایت وقتی که مشتریان ما رشد کنند، این مجموعه AIBox است که رشد می‌کند و به موفقیت می‌رسد.

borderborder
border
خدمات
API مارکت
رایانش گرافیکی
پلتفرم AIBox
تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به ای آی باکس می باشد.