پلتفرم ارائه APIهای هوش مصنوعی

پلتفرمی برای اشتراک APIها و کسب درآمد از آن

IntroAiPlatform

پلتفرم AIBOX، پلتفرمی به سود همه

پلتفرم AIBOX یک بازار دیجیتال در حوزه APIهای هوش مصنوعی است که همانند یک پل ارتباطی میان ارائه‌دهندگان رابط برنامه نویسی کاربردی و دریافت‌کنندگان خدمات قرار می‌گیرد. در واقع پلتفرم API مارکت، APIهای هوش مصنوعی مورد نیاز کسب و کارهای مختلف را جمع‌آوری می‌کند و در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

با این کار بستری برای کسب و کارها و توسعه‌دهندگان فراهم شده ‌است تا به راحتی به طیف گسترده‌ای از APIهای مورد نظرشان دسترسی داشته باشند. پس اگر به فکر توسعه APIهای کاربردی در حوزه هوش مصنوعی و کسب درآمد از آن‌ها هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از این پلتفرم استفاده کنید؛ به این دلیل که مسیر شما را برای معرفی سرویس‌ها و دستیابی به مشتریان کاملاً هموار می‌کند، در نتیجه سود بیشتری برای شما حاصل می‌شود.

platform desc

برخی از ارائه‌دهندگان API

پلی استیشن
پلی استیشن
آمازون
آمازون
اپل
اپل
فیس بوک
فیس بوک
اینستاگرام
اینستاگرام
مایکروسافت
مایکروسافت

امنیت‌ APIها

در پلتفرم ای آی باکس قبل از هرگونه فراخوانی و درخواست برای APIها، فرآیند احراز هویت طی می‌شود. همچنین در API مارکت، بستری برای ارتباطات امن (SSL) فراهم شده و تنظیمات امنیتی نیز در لایه‌های مختلف شبکه و اپلیکیشن وجود دارد. در نهایت با توجه به همه این موارد، در بازارچه API محیطی امن برای APIهای شما فراهم شده است.

امنیت‌ APIها  لگو

ضمانت عدم افشای اطلاعات

حفظ محرمانگی کد یکی از مسائل مهم در حوزه فناوری اطلاعات است. سرویس و کد شما می‌تواند حاوی اطلاعات حساسی باشد که نباید به دست افراد غیرمجاز بیافتد، در همین راستا ما بر اساس قرارداد NDA، محرمانگی کد شما را ضمانت می‌کنیم.

ضمانت عدم افشای اطلاعات  لگو

مدیریت آسان کاربران

برای ساده‌تر شدن فرآیند مدیریت کاربران و احراز هویت در هنگام فراخوانی APIها، در پلتفرم ای آی باکس به هر کاربر یک کلید API اختصاص داده می‌شود.

مدیریت آسان کاربران  لگو

ارائه آمار تحلیلی دقیق APIها

می‌توانید در پنل کاربری خودتان، آمار تحلیلی مربوط به میزان استفاده از APIها شامل تعداد فراخوانی APIها به تفکیک Endpointها در بازه‌های زمانی مشخص را مشاهده کنید و به تجزیه و تحلیل آن بپردازید. همچنین اطلاعات مربوط به میزان خطای هر API و درآمد حاصل شده از آن در بازه‌های زمانی گوناگون نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد، تا با بررسی آن‌ها درک بهتری نسبت به عملکرد سرویس خودتان داشته باشید.

ارائه آمار

دسترسی راحت به مشتریان و کسب درآمد از APIها

api مارکت

دسترسی به توسعه‌دهندگان و کسب و کارها

شما به عنوان یک ارائه‌دهنده API می‌توانید با قرار دادن لیست سرویس‌های خودتان در بازارچه API، آن‌ها را برای فروش عرضه کنید. با استفاده از این پلتفرم می‌توانید به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید؛ چون دیگر نیازی به توسعه پلتفرم شخصی و بازاریابی سرویس‌های خودتان ندارید.

قیمت گذاری

قیمت‌گذاری منعطف

فرآیند قیمت‌گذاری به گونه‌ای است که بتوان با در نظر گرفتن نظر شما و متخصصان این حوزه، ویژگی‌های API شما و نمونه‌های موجود در بازار داخلی و خارجی، مناسب‌ترین قیمت برای عرضه سرویس شما در این پلتفرم انتخاب شود.

نامحدود

فراخوانی نامحدود

در ای آی باکس شرایطی فراهم شده است تا مشتریان بتوانند متناسب با نیازشان، از APIها استفاده کنند. یعنی به صورت پیشفرض هیچ محدودیتی برای فراخوانی APIها در نظر گرفته نشده و مشتریان فقط متناسب با میزان استفاده از سرویس‌ها هزینه پرداخت می‌کنند.

شرایط همکاری با AIBOX

با استفاده از پلتفرم ارائه API در AIBox می‌توانید سرویس‌های هوش مصنوعی خود را در اختیار عموم قرار داده و از آن‌ها کسب درآمد کنید. ارائه سرویس در AIBox به دو صورت «با واسطه» و «مستقیم» امکان‌پذیر است. اگر شما زیرساخت مناسب برای ارائه سرویس خود را دارید، می‌توانید از AIBox تنها به عنوان پل ارتباطی بین سرویس خود و کاربران نهایی استفاده کنید و نیازی به استقرار سرویس شما در زیرساخت AIBox وجود ندارد. این شیوه ارائه سرویس، شیوه «با واسطه» است. در ارائه سرویس «مستقیم»، AIBox میزبان سرویس شما خواهد بود و شما هیچ مسئولیتی در قبال استقرار، نگهداری و پشتیبانی سرویس نخواهید داشت. برای ارائه سرویس به صورت با واسطه، با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی، تماس بگیرید.

افزودن API

رایگان

افزودن چند نسخه API

رایگان

منقضی کردن نسخه API

رایگان

سقف تعداد API ثبت شده

نامحدود

نحوه ارائه API

پرداخت به ازای هر فراخوانی (pay as you go)

نحوه استقرار API:

زیرساخت ارائه‌دهنده (با واسطه) یا زیرساخت AIBox (مستقیم)

درصد مشارکت

ارتباط با پشتیبانی

بازاریابی ویژه

ارتباط با پشتیبانی

ادغام ساده و سریع APIها با پلتفرم

در اولین قدم کافیست پس از ثبت نام، وارد بخش افزودن API در پلتفرم ارائه API در پنل خود شوید و اطلاعات مورد نیاز شامل پارامترها و endpointها را وارد کنید. سپس با طی کردن چند مرحله ساده می‌توانید API خودتان را در بازارچه API عرضه کنید. سپس صفحه‌ای با رابط کاربری ساده و تعاملی به طور خودکار در پلتفرم ایجاد می‌شود تا به کاربران اجازه دهد به راحتی فرآیند فراخوانی و استفاده از API شما را شروع کنند. پلتفرم ای آی باکس، Snippet کدهای شما را به چندین زبان ارائه می‌دهد. بنابراین فرآیند ادغام APIهای شما در برنامه‌های کاربردی توسعه‌دهندگان بسیار آسان و سریع انجام می‌شود.

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image